Elektrotechnické stavebnice, elektronické stavebnice, konstrukční stavebnice, robotické stavebnice, elektronik-baukasten, elektrotechnik-baukasten.

HOMEPUBLIKACEE-SHOPE-TECHNIKSTAVEBNICEFOTOGALERIEJAK VYROBITANKETYDISKUZEKONTAKTODKAZY

Elektrotechnické stavebnice ve školní výuce sehrávají významnou roli v rozvoji osobnosti žáka. Taktéž hledáte-li dárek pro své dítě, elektrotechnická stavebnice je tím pravým pro Vašeho malého badatele a výzkumníka! Pořízení elektrotechnické stavebnice na základě provedených výzkumů a konzultací s předními pedagogy jednoznačně doporučuji!!!


  Doporučuji stavebnice Boffin a Voltík!


Elektrotechnika je protkána spoustou záhadných tajemství.
K jejich odhalení dětem výborně pomůže encyklopedie elektroenergetiky.

(více...)


Nevěříte, že je možné vyrobit elektronickou stavebnici samostatně? Existuje hned několik možností!

(více...)


Nová publikace
o elektrotechnických stavebnicích ke stažení zdarma
.

(více...)


Domníváte se, že elektrotechnické stavebnice jsou ve výuce užívány pouze
v ČR?

Omyl, tyto stavebnice se využívají např.
i v Německu.

(více...)


Elektronická stavebnice jako hračka či učební pomůcka není ničím novým, ale jsou využívány již řadu let. Jaká je tedy historie elektrotechnických stavebnic na našem území?

(více...)


Jakých typů jsou nyní elektrotechnické stavebnice v inventáři základních škol?

(více...)


Bavila žáky elektrotechnických středních škol na ZŠ práce s elektronickými stavebnicemi?

(více...)


Elektronická stavebnice Boffin 75, Boffin 100, Boffin 300, Boffin 750,

Voltík 1,

Voltík 2,

Voltík 3.


 V následujícím poli vyhledávejte vše o stavebnicích, hračkách a hrách:

Custom Search

Vítejte na internetovém portále s odbornými informacemi nejen o elektronických stavebnicích, ale taktéž o elektrotechnických, robotických a konstrukčních stavebnicích. Tyto stavebnice jsou významnými učebními pomůckami, které jsou využívány ve výuce  především  technické  výchovy a fyziky na  základních  i  speciálních školách  či  ve  výuce   nejrůznějších  odborných  teoretických i praktických elektrotechnických předmětů na středních a vysokých školách.

 

Své  plnohodnotné  uplatnění  nacházejí  rovněž i jako prvky herních aktivit ve volnočasových činnostech dětí. Některé elektrotechnické stavebnice (elektronické  stavebnice) jsou koncipované jako didaktické hračky.  Jsou smysluplnou výplní zájmových činností dětí napomáhají tak potlačovat negativní jevy v chování. Proto, hledáte-li dárek pro své dítě k vánocům či narozeninám,  elektronická   stavebnice  je   tím   pravým   pro  Vašeho   malého    badatele a výzkumníka. Nejen, že ho bude  sestavování  elektrických  obvodů  bavit,  ale  mnoho se i  naučí. Získané poznatky a dovednosti využije zejména ve výuce praktických činností a fyziky.

 

wz

Dárky, dárek, hračky, hry, bastlení, darky, dárky, elektronik-baukasten, elektrotechnik-baukasten, vánoce, vanoce, hračka, hracky, hračky pro děti, hračky pro nejmenší, dětské hry, dětské hračky, hračky pro kluky, hračky pro holky, edison, vánoční dárky, didaktické hry, didaktická hra, didaktik.Jste-li rodič, jistě jste již utratil za různé hračky spoustu peněz. Nákup elektronické stavebnice je ale něčím jiným. Kvalitní elektronická stavebnice není jen  obyčejnou učební  pomůckou pro žáka nebo hrou pro dítě, ale podporuje i samo-statné technické myšlení, tvořivost a představivost, logické usuzování, schopnost seberealizace či pomáhá    vytvářet    názor    pro   abstraktní  jevy a fyzikální veličiny atd. Jen málokterý z dnešních učitelů si dokáže výuku elektrotechniky bez elektronických stavebnic představit. Jsou tedy již její nedílnou a zcela neodmyslitelnou součástí.

Tyto webové stránky jsou určeny především pro učitele, rodiče a jejich děti, fanoušky elektrotechniky, diplomanty aj., ať již hledají novinky, metodické rady pro výuku, náměty na pokusy, schémata zapojení, kontakty na prodejce, odkazy na publikace či píší diplomovou práci nebo se jen chtějí o elektronických stavebnicích něco dovědět.

 

Custom Search

boffin, elektronická stavebnice, Dárky, edison, dárek, hračky, hry, bastlení, darky, dárky, vánoce, vanoce, hračka, hracky, hračky pro děti, hračky pro nejmenší, dětské hry, dětské hračky, hračky pro kluky, hračky pro holky, vánoční dárky, didaktické hry, didaktická hra, didaktik.Zajímavá stavebnice na trhu. Elektronická laboratoř je označení pro elektrotechnickou stavebnici pozoruhodné koncepce. Její neobvyklost spočívá v kombinaci několika způsobů realizace elektrických obvodů. Jednak je možné propojovat základní součástky umístěné vně plastového obalu pomocí pružinových kontaktů, dále lze sestavovat obvody zasouváním součástek do propojovacího pole umístěného uprostřed panelu. Při zapojování pevně uchycených součástek propojovaných pomocí pružinových kontaktů nemá dítě (žák) možnost bezprostředně manipulovat se zapojovanými součástkami. To mu ale plně nahrazuje zapojování  součástek přes propojovací pole. Žák si  tak udělá nezprostředkovanou představu o velikosti a tvaru příslušné součástky. (více...)


boffin, Voltík, voltík, voltík 1, voltík 2, voltík2, voltík 3, elektrotechnická stavebnice, elektronická stavebnice, koonstrukční stavebnice, elektronické stavebnice, elektrotechnické stavebnice, hračky, dárky, dárky na vánoce, skládačky, dárky k vánocům, konstrukce, vádoční dárky, vánoce, vanoce. Elektronické stavebnice Voltík jsou velmi prodávanými elektrotechnickými stavebnicemi od českého výrobce. Sada stavebnic Voltík sestává ze tří na sebe navazujících typů. (více...)

boffin, Dárky, dárek, hračky, edison, hry, bastlení, darky, dárky, vánoce, vanoce, hračka, hracky, hračky pro děti, hračky pro nejmenší, dětské hry, dětské hračky, hračky pro kluky, hračky pro holky, vánoční dárky, didaktické hry, didaktická hra, didaktik.Stavebnice MERKUR už dávno nejsou jen stavebnicemi konstrukčními. Stavebnice Elektromerkur E2 umožňuje sestavovat spoustu zajímavých obvodů. (více...)

 


Didaktik, boffin, elektronik-baukasten, elektrotechnik-baukasten.Stavebnice Didaktik je vhodná zejména pro školské účely. Využití najde především ve výuce fyziky na základních a středních školách, ovšem uplatnění nalezne i při vysvětlování fyzikálních základů techniky v rámci technické výchovy. Součástky jsou zapouzdřeny v plastových boxech. Stavebnice se vyznačuje vysokou spolehlivostí. (více...)


Podceňujete význam hry s elektro-technickou stavebnicí? Tak to již nedělejte! Na internetovém portále www.finance.cz je uveden rozhovor  s úspěšným manažerem Ivem Ščukou (Commercial Manager ve společnosti BUSINESS LEASE) o jeho životě a dětství. Vypráví o tom jaký význam pro něj hra s elektrotechnickou stavebnicí měla. (více...)

Edison, merkur, elektromerkur, didaktikPracuje Vaše dítě raději s počíta-čem, než-li s elektrotechnickou stavebnicí? Nevadí! Ba naopak se může ještě poučit a získané vědomosti využít ve škole při výuce technické výchovy či fyziky. Dokladem je elektronická laboratoř EDISON, která umožňuje realizaci zajímavých elektrických obvodů. (více...)


Hledáte vhodný stavebnicový systém pro výuku elektrotechniky, elektroniky, fyziky, číslicové techniky, analogové techniky, měřící a regulační techniky, senzoriky, mechatroniky a výpočetní techniky? Řešením pro Vás je výukový systém rc2000 od RC Didactic Systems. (více...) 

Přečtěte si více anket.


Zajímavé počítačové programy
o elektroenergetice vhodné domů i do školy
.

(více...)


Jste před volbou tématu své bakalářské či diplomové práce
a potřebujete nějaký námět?

(více...)


Začátky vývoje elektrotechnických stavebnic v tehdejším ČSSR jsou nerozlučně spjaty s významnou osobností, a to s PaedDr. Ing. Ottou Jandou, Ph.D. Jím konstruované stavebnice jsou ve výuce dodnes využívány. V poslední době se zaměřuje na pružinové elektrotechnické stavebnice.

(více...)


Jak reaguje Rámcový vzdělávací program na využívání elektrotechnických stavebnic ve výuce?

(více...)


Vložte si ikonu tohoto portálu na své webové stránky!

(více...)


 

 

rc2000, rc 2000, výukový systém rc2000, RC Didactic Systems

 


 

 

Zpracováváte diplomovou, rigorózní, disertační či jinou práci o elektronických stavebnicích? Dejte mi
o tom prosím vědět! Předem děkuji.

 

 

 

 


Nová e-kniha
o elektronických stavebnicích zdarma
.

(více...)


Pozoruhodná německá publikace
o stavebnicích určených pro výuku technické výchovy.

(více...)


Elektronická stavebnice Boffin 75, Boffin 100, Boffin 300, Boffin 750,

Voltík 1,

Voltík 2,

Voltík 3.


 

 

HOME l PUBLIKACE l E-SHOP l E-TECHNIK l STAVEBNICEFOTOGALERIE l JAK VYROBIT l ANKETY l DISKUZEKONTAKT l ODKAZY

Elektrotechnická stavebnice, elektronická stavebnice, koonstrukční stavebnice, elektronické stavebnice, elektrotechnické stavebnice, hračky, dárky, dárky na vánoce, skládačky, dárky k vánocům, konstrukce, vánoční dárky, vánoce, vanoce, schémata, narozeniny, elektronika, pokusy, experimenty, učební pomůcka, Lego, učební pomůcky, didaktická hračka, hračka, didaktické hračky, hra, hry, výukové pomůcky, školní pomůcky, školní pomůcka, elektromontážní panel, elektroinstalační panely, technická výchova, dílny, elektronická stavebnice, elektrofyzikální stavebnice, Elektronik, Experimentierkasten, Schaltung, prodej, stavebnice merkur, stavebnice lego, hračky pro kluky, dárek hračky, hračky pro děti, hračky pro kluky, hračky pro holky, hračky pro nejmenší, edison, workbench, programy, výukové programy, bastlení, dětské hry, dětské hračky, ankety, merkur, merkur stavebnice, voltík, voltík 1, voltík 2, voltík2, voltík 3, ohmův zákon, didaktická hračka, Anleitung, Elektro-Lehrmaschinen, Elektrotechnischer Baukasten, Modulares Experimenttiersystem, Experimentierplatte Electrotechnical brick-box, Electrotechnical kits, Baukästen, technical education, electrotechnical combination-box, Zestaw, Ogniwa elektryczne, Magnetyzm, Elektrostatyka, Elektroniki i elektryki, Generatory prądu i silniki elektryczne, Młodego Elektryka, pomoc szkolna, eksperyment, technical training and education, electric circuit, electrical maschine teaching models, stecksystem, plug-in system, baukasten-einsatz, baukastensystem, baukästensystemen, baukastensortiment, baukasteneinsatzes, stromkreis, anschaungshilfmittel, lehtmittel, názornost, polytechnische ausbildung, arbeitserziehung, werkunterricht, elektronik, ELECTRONIC LAB, ELECTRONIC LABORATORY, LEHRBAUKASTEN, EASY ELECTRONIC, ELECTRICAL PROJECT BOX, ELECTRICITY KIT, ELECTROLAB, EXPERIMENTIERKASTEN, ELECTRONIC LAB KIT, elektromontážní souprava, ELEKTRONIK LABOR, PLAY ELECTRONICS, ELECTRONIC PLAYGROUND, CONSTRUCTION KIT, SNAPS CIRCUITS, ELEKTRIK-GRUNDSCHALTUNGEN DEMO-SET KOMPAKT, SCHŰLER-EXPERIMENTIERSATZ, MAGNETBAUSTEINSYSTEM, DEMONSTRATION-STECKBAUSTEINSYSTEM, ELECTRONIC PROJECT, elektronické součástky, elektronický součástka, voltík, elektromerkur, zapojení obvodů, praktické činnosti, názorné vyučování, fyzika, elektrofyzikální stavebnice, souprava pro elektřinu, souprava elektro, rc2000, rc 2000, výukový systém rc2000, RC Didactic Systems, Elektrotechnická stavebnice - elektronická stavebnice - konstrukční stavebnice, edison
Elektrotechnická stavebnice, elektronická stavebnice, koonstrukční stavebnice, elektronické stavebnice, elektrotechnické stavebnice, hračky, dárky, dárky na vánoce, skládačky, dárky k vánocům, konstrukce, vádoční dárky, vánoce, vanoce, schémata, elektrovorld, narozeniny, elektronika, pokusy, experimenty, učební pomůcka, Lego, učební pomůcky, didaktická hračka, hračka, didaktické hračky, hra, hry, výukové pomůcky, školní pomůcky, školní pomůcka, elektromontážní panel, elektroinstalační panely, technická výchova, dílny, elektronická stavebnice, elektrofyzikální stavebnice, Elektronik, Experimentierkasten, Schaltung, prodej, stavebnice merkur, stavebnice lego, hračky pro kluky, dárek hračky, hračky pro děti, hračky pro kluky, hračky pro holky, hračky pro nejmenší, edison, workbench, programy, výukové programy, bastlení, dětské hry, dětské hračky, ankety, merkur, merkur stavebnice, voltík, voltík 1, voltík 2, voltík2, voltík 3, ohmův zákon, didaktická hračka, Anleitung, Elektro-Lehrmaschinen, Elektrotechnischer Baukasten, Modulares Experimenttiersystem, Experimentierplatte Electrotechnical brick-box, Electrotechnical kits, Baukästen, technical education, electrotechnical combination-box, Zestaw, Ogniwa elektryczne, Magnetyzm, Elektrostatyka, Elektroniki i elektryki, Generatory prądu i silniki elektryczne, Młodego Elektryka, pomoc szkolna, eksperyment, technical training and education, electric circuit, electrical maschine teaching models, stecksystem, plug-in system, baukasten-einsatz, baukastensystem, baukästensystemen, baukastensortiment, baukasteneinsatzes, stromkreis, anschaungshilfmittel, lehtmittel, názornost, polytechnische ausbildung, arbeitserziehung, werkunterricht, elektronik, ELECTRONIC LAB, ELECTRONIC LABORATORY, LEHRBAUKASTEN, EASY ELECTRONIC, ELECTRICAL PROJECT BOX, ELECTRICITY KIT, ELECTROLAB, EXPERIMENTIERKASTEN, ELECTRONIC LAB KIT, elektromontážní souprava, ELEKTRONIK LABOR, PLAY ELECTRONICS, ELECTRONIC PLAYGROUND, CONSTRUCTION KIT, SNAPS CIRCUITS, ELEKTRIK-GRUNDSCHALTUNGEN DEMO-SET KOMPAKT, SCHŰLER-EXPERIMENTIERSATZ, MAGNETBAUSTEINSYSTEM, DEMONSTRATION-STECKBAUSTEINSYSTEM, ELECTRONIC PROJECT, elektronické součástky, elektronický součástka, voltík, elektromerkur, zapojení obvodů, praktické činnosti, názorné vyučování, fyzika, elektrofyzikální stavebnice, souprava pro elektřinu, souprava elektro.